Vaginální SLATINNÝ TAMPON představuje zcela výjimečnou proceduru

Kód: 2210
Neohodnoceno
Značka: Sfagnum
1 810 Kč
Skladem

Vaginální způsob podání čistého přírodního peloidu ve formě peloidního vaginálního tamponu představuje zcela výjimečnou proceduru v oblasti péče o ženské pohlavní ústrojí.

 

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

mandragora baner

 

Vaginální způsob podání čistého přírodního peloidu ve formě peloidního vaginálního tamponu představuje zcela výjimečnou proceduru v oblasti péče o ženské pohlavní ústrojí, při níž se díky cílenému lokálnímu podání intenzivně uplatňuje příznivé působení aplikační teploty i obsahových látek peloidu na poševní sliznici i okolní tkáně malé pánve a orgány vnitřního ženského genitálu.

Zvýšená aplikační teplota peloidního vaginálního tamponu působí příznivě na bolestivost, zvýšené svalové napětí a elasticitu pojiva stěn pochvy i tkání malé pánve v bezprostředním okolí. Dochází k místnímu urychlení látkové výměny, zvýšení prokrvení, přísunu živin a odplavování odpadních látek.

Příznivé pH peloidního vaginálního tamponu, identické s fyziologickým stupněm kyselosti vaginálního prostředí zdravé dospělé ženy, podporuje obnovu přirozené ochranné mikroflóry poševní sliznice s dominujícími laktobacily, zvyšuje aktivitu v pochvě přítomných leukocytů a spolu se zvýšenou aplikační teplotou nespecificky podporuje přirozené imunitní děje v oblasti ženských orgánů.

V peloidním tamponu obsažené huminové sloučeniny, které vznikly při přírodním procesu biopřeměny rostlinné hmoty na peloid, urychlují odlučování odumřelých buněk poševní sliznice a podporují obnovu zdravé vaginální výstelky.

Na příznivém účinku peloidního vaginálního tamponu na poševní sliznici se mohou účastnit také výhradně lokálně účinné obsahové látky fytoestrogenní povahy.

OBSAH BALENÍ:

1 KS

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Obsah balení: 1 KS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: