SAPROX přírodní péče na plísně přírodní péče proti plísňovým onemocněním

Kód: 2228
Neohodnoceno
Značka: Sfagnum
199 Kč
Skladem

Přírodní péče proti plísňovým onemocněním. Široké spektrum rozpustných bioaktivních látek obsažené v Saproxu pomáhá ničit plísně a předcházet jejich výskytu.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

 

mandragora baner

 

Široké spektrum rozpustných bioaktivních látek obsažené v Saproxu pomáhá ničit plísně a předcházet jejich výskytu. Saprox jemně a efektivně očistí kůži od látek, které na ni mají zhoubný vliv a současně ji dodá veškeré výživné látky stimulující imunitní systém, procesy metabolismu, regeneraci buněk a nervových vláken. Saprox dodává energii a aktivní látky na molekulární úrovni, působí individuálně a komplexně na pokožku každého člověka.

Přírodní péče proti plísňovým onemocněním.

 

DOPORUČUJEME PROTI:

 Tinea corporis (končetiny a trup), Tinea pedis (mezi prsty u nohou), Tinea cruris (rozkrok), Tinea unguium (nehty u nohou), Tinea versicolor (barevná plísňová onemocnění), seborrheic dermatitis (aknetická dermatitida)

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

natřete postižené místo, nechte působit 10 – 15 minut, omyjte teplou vodou a ošetřete výživným krémem Sfagnum. Používejte do odeznění příznaků. Případné potíže konzultujte se svým dermatologem.

 
Pouze k zevnímu použití. Před použitím protřepat.
 
 
OBSAH BALENÍ:
 
500 ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Obsah balení: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: