Přímý RAŠELINOVÝ ZÁBAL má regenerační účinky

Kód: 2231
Neohodnoceno
Značka: Sfagnum
121 Kč
Skladem

Pro vhodný pro domácí použití, především pro kosmetické zábaly a na svalové přetížení.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

mandragora baner

 

Rašelina na zábaly je upravována do vhodné konzistence mechanickým mletím. Balneo rašelina, po specifické úpravě, splňuje všechny atributy regeneračně-preventivního media pro preventivně-léčebné užití. Balneo rašelinu lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení, degenerativních procesech pohybového ústrojí.

Do směsi vody a rašeliny je možné přidat trochu masážního, éterického nebo výživného oleje.

Zábaly je možno používat jak v pozitivním tepelném režimu 45°C, tak i v negativním režimu 14°C a kryorežimu 1,7 – 4,4°C. Balneologický zábal se podle druhu provedení po ohřevu na maximální teplotu 44°C (např. v mikrovlnné troubě) nebo ochlazení v ledničce používá k tzv. balneolgické terapii přiložením na bolestivou lokalitu. Regenerační a hojivé účinky spočívají v prohřátí (popř. ochlazení) postiženého místa a v organicko-minerálním působení zábalu.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:    

Ohřátou (popř. zchlazenou) balneo rašelinu (možno smíchat s éterickým nebo výživným olejem) naneseme ve vrstvě 0,5 – 1 cm  špachtlí nebo rukou (popř. štětcem)na přiměřeně velký kus tkaniny (gázy, netkané textilie)nebo přímo na předem očištěné postižené místo. Pro lepší manipulaci je možné rašelinu zředit s vodou (popř. minerální vodou). Přikryjeme mikrotenovou folii a dekou. Zábal necháme působit po dobu 15 – 20 minut (u chladové terapie10 minut pokud lékař nedoporučí jinak). Je vhodné provádět aplikaci zábalu na ochranné polyetylenové folii k zabránění znečištění okolí. Po aplikaci je vhodné provést krátké osprchování a suchým zábalem ošetřované lokality zajistit tepelnou pohodu.

 

OBSAH BALENÍ:

3 000 ml

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Obsah balení: 3 000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: