CHROMIUM Star - Starlife

Kód: 7177
Akce
Neohodnoceno
Značka: Starlife
318 Kč
Skladem

Je-li v těle chrómu dostatek, může inzulín správně fungovat a udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

CHROMIUM STAR obsahuje základní stopový prvek chróm, který pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a zlepšovat využití glukózy v těle.
Chróm podporuje mobilizaci tuků z podkožních zásob a jiných makroživin v těle a jejich přednostní využívání jako zdroje energie.

 

OBSAH BALENÍ

60 tablet

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1 tableta denně. 

 

SLOŽENÍ

Složení 1 tablety: Stabilizátor: fosforečnan vápenatý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy; emulgátor: mikrokrystalická celulosa; odpěňovač: rostlinná kyselina stearová; protispékavá látka: oxid křemičitý, rostlinný stearan hořečnatý; chróm (chlorid chromitý) 200 µg (500 % referenční hodnoty příjmu).
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

 

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu. Upozornění pro diabetiky a hypoglykemiky: Vzhledem k obsahu chrómu, který může zvyšovat citlivost na inzulín a ovlivňovat hladinu glukózy v krvi, užívejte pouze pod lékařským dohledem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: