RELEASE Star - Starlife

Kód: 6614
Akce
Neohodnoceno
Značka: Starlife
468 Kč
Skladem

Složení sirupu je voleno tak, aby přinášelo dobrou pohodu, relaxaci i spánek a dobré trávení.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

OBSAH BALENÍ

120 ml

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

2× 5 ml denně. 

 

SLOŽENÍ

Složení 10 ml: Sacharóza; Valeriana officinalis (kozlík lékařský, extrakt 10:1, kořen) 1.250 mg; Mentha arvensis subsp. haplocalyx Briq. (máta rolní, extrakt 10:1, list) 250 mg; Melissa officinalis (meduňka lékařská, extrakt 10:1, květ) 250 mg; aroma: mentolová esence; konzervant: sorbát draselný; čištěná voda.

 

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) především podporuje kvalitní a přirozený spánek a jeho nástup. Přispívá k optimální relaxaci a vyrovnání se stresem při náročném životním stylu. Působí celkově na duševní i fyzickou pohodu a kognitivní funkce. Mimo to podporuje normální trávení, činnost kardiovaskulárního systému a udržení normálního krevního tlaku.

Máta (Mentha arversis) jejíž hlavní složkou je mentol, který podporuje normální trávení.

Meduňka (Mellisa officinalis) je přírodní antioxidant, přispívá k optimální relaxaci, podporuje kognitivní funkce a navození duševní a fyzické pohody a také usínání a průběh zdravého spánku.

 

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není náhradou pestré stravy.  Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: