ENERGY Star - Starlife

Kód: 1555
Akce
Neohodnoceno
Značka: Starlife
624 Kč
Skladem
ENERGY STAR je naplněn složkami, které jsou zdrojem rychlého a účinného doplnění energie.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

OBSAH BALENÍ

10×10 ml

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1 lahvička denně na lačno.

 

SLOŽENÍ

Složení 1 lahvičky (10 ml): Čištěná voda; med 2.400 mg; Panax Ginseng (všehoj ženšenový, extrakt z kořene) 300 mg; Royal Jelly (včelí mateří kašička) 200 mg; guarana 200 mg; Schizandra chinensis (klanopraška čínská, plod) 150 mg; alkohol (méně než 0,5 %).
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.


Med je odjakživa známý pro svoji lahodnost a přirozenou výživnou hodnotou s všeobecnými blahodárnými účinky na organismus.

Panax ginseng (všehoj ženšenový = ženšen), taková jména má bylina, jejíž využívání je v oblasti východní Asie doloženo již téměř 5 000 let. Rostla zde v třetihorách, tedy před více než milionem let. Dokázala přežít tvrdé klimatické změny a je tedy i jistým symbolem života na zemi. Existují kořeny staré 300 až 400 let. Má schopnost upadat do vegetačního klidu až na několik desítek let. Má zcela specifické vlastnosti. Pro svoje využití jsou jí přisuzovány téměř magické vlastnosti. Ve staré Číně byla symbolem zdraví a dlouhověkosti, na Dálném východě je zvykem jí používat jako kořen života pro zvýšení fyzické a psychické výkonnosti. Ženšen je dnes po celém světě rozšířen jako prostředek doplňkové výživy. Ženšen dokáže blahodárně působit na podporu našich duševních a poznávacích schopností, zvyšuje mozkovou aktivu a činnost nervového systému. Významně se podílí na ochraně našeho organismu proti vnějším vlivům jako antioxidant a jako pomocník při zachování funkcí imunitního systému. Podporuje srdeční činnost a krevní oběh, který je spojován s výkonem mozku a jeho kreativitou, pomáhá udržovat správnou hladinu glukózy v krvi a tím i regulovat normální energetický metabolismus, také pomáhá zabraňovat ukládání tuku v cévním systému. Posiluje sexualitu, tělesnou i duševní svěžest, které jsou součástí zdravého životního stylu. Blahodárně působí na obnovení buněk. Je významným pomocníkem proti únavě,stresu a v rekonvalescenci. Je dodavetelem pro nás tak potřebné energie k hezkému životu.
Také obsažená Guarana (Paulinia cupana) nám dodá část energie, sníží únavu, povzbudí k duševní koncentraci a bdělosti a aktivuje naše tělo jako celek. Posiluje psychicky i fyzicky. Není zanedbatelné, že má i příznivý vliv na stimulaci metabolismus tuků.
Mateří kašička (Royal jelly) - kdo by neznal, jak je důležitá pro vývoj a život včel. A nejen pro ně. Je nazývána „královská“, protože v dřívějších dobách si ji mohli dovolit pouze lidé bohatí. Royal jelly obsahuje všechny velice důležité živiny pro zachování života larev včel, jsou to zejména biologicky aktivní látky (aminokyseliny), sacharidy, vitaminy, stopové prvky, minerální a hormonální látky.

 

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: