CHLADIVÁ KONOPNÁ NÁPLAST 3 ks Cannaderm mentholka snadné odstranění bez podráždění pokožky

Kód: 2414
Neohodnoceno
Značka: Cannaderm
99 Kč
Skladem
Chladivá náplast pro úlevu od bolesti, ztuhlosti a přetížení zad, svalů a kloubů.
 
 

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

mandragora baner

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Chladivá náplast pro úlevu od bolesti, ztuhlosti a přetížení zad, svalů a kloubů

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ KONOPNÁ NÁPLAST přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Chladivá náplast s obsahem konopného oleje a mentolu snižuje lokální překrvení postižených míst a omezuje pocity bolesti. Hydrogelová forma umožňuje pohodlnou aplikaci, rychlý nástup chladivého účinku i snadné sejmutí náplasti z pokožky bez jejího podráždění a trhání chloupků.

  • chladivá úleva od bolesti, ztuhlosti a přetížení zad, svalů a kloubů
  • rychlá aplikace
  • snadné odstranění bez podráždění pokožky

 

BALENÍ:

3 náplasti 10 x 14 cm.

Zdravotnický prostředek

 

POUŽITÍ:

Vyjměte náplast ze sáčku. Odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy a přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně, každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.

 

UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let a osoby se sníženou kožní snášenlivostí. Děti by měly náplast používat pod dohledem dospělé osoby. U těhotných žen neaplikujte náplast v oblasti břicha. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce odstraňte náplast a důkladně pokožku omyjte studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte náplast na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Vyhněte se kontaktu náplasti či potřísněných rukou s očima. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky při používání jiných léčivých přípravků během používání náplastí. Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, informujte svého lékaře. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Nepoužívat v případě zjevného poškození obalu či náplastí.

 

SLOŽENÍ:

čištěná voda, glycerin, polyakrylát sodný, carbomer, triethanolamin, mentol, konopný olej, indigokarmín.

 

SKLADOVÁNÍ:

Skladovat v suchu při teplotě 15–25 °C, v neporušeném obalu. Chránit před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Ukládat mimo dosah dětí!

 

VÝROBCE:

Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Bezplatná infolinka: +420 800 555 433.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o nohy a ruce
Balení: 3 ks 10 cm x 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: