Čajová kazeta BÍLÁ PRÉMIOVÁ - ETS72 BIO

Kód: 58342
Neohodnoceno
464 Kč
Skladem

Vánoční dárková kolekce ochuceného černého, zeleného, bylinkového a rooibos BIO čaje. Mix sáčkových balených čajů v plechové kazetě s vánočním motivem. 9 různých příchutí.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

příchutě:

Vánoční noc – Bio černý čaj s kakaem, skořicí, hřebíčkem a lékořicí.

Bio černý čaj (62%), bio kakao (14%), bio skořice (12%), bio hřebíček (4%), bio lékořice (4%), přírodní příchuť a aroma (4%). 

Obsahuje lékořici – osoby trpící hypertenzí by se měly vyvarovat nadměrné konzumace.

Náboj Chai-e – Bio bylinko-rooibosový čaj se skořicí, hřebíčkem, kurkumou, kardamomem, česnekem a chrpou

Bio rooibos (56%), bio skořice (15.75%), bio hřebíček (12%), bio kurkuma (6%), přírodní příchuť a aroma (4.25%), bio kardamon (4%), bio česnek (1%), bio chrpa polní (1%).

Irské vánoce – Bio černý čaj se zázvorem, rooibosem a skořicí

Bio černý čaj (83%), bio rooibos (5%), bio kousky zázvoru (4%), bio kousky skořice (4%), přírodní příchuť a aroma (4%).

Káva a kakao

Mátový punč – Bio zelený čaj se skořicí, mátou peprnou a lékořicí

Bio zelený čaj (73.5%), bio skořice (10%), bio listy máty peprné (8.5%), přírodní příchuť a aroma (4%), bio lékořice (4%) 

Obsahuje lékořici – osoby trpící hypertenzí by se měly vyvarovat nadměrné konzumace.

Přízračné koření – Bio zelený čaj se skořicí, zázvorem, kardamomem, hřebíčkem muskátovým oříškem a pepřem

Bio zelený čaj (78%), bio skořice (5.5%), přírodní příchuť a aroma (4%), bio zázvor (2.5%), bio kardamom (2.5%), bio hřebíček (2.5%), bio muškát oříšek (2.5%), bio pepř (2.5%)

Silná broskev – Bio ibiško-bylinkový čaj se šípkem, citronem, citronovou trávou, skořicí a jablky

Bio ibišek (55%), bio šípek (20%), bio citronová kůra (5%), bio citronová tráva (5%), bio skořice (5%), bio jablko ( 5.5%), přírodní příchuť a aroma (4.5%).

Sváteční povzbuzení – Bio bylinko-šípkový čaj s ibiškem, jablkem, lékořicí, skořicí a plátky růže

Bio šípek (38%), bio ibišek (18%), bio listy máty peprné (12%), bio jablko (12%), bio lékořice (8%), bio skořice (7%), přírodní příchuť a aroma (4%), bio plátky růže (1%). 

Obsahuje lékořici – osoby trpící hypertenzí by se měly vyvarovat nadměrné konzumace.

Zimní rovnováha – Bio bylinko-mátový čaj s mátou klasnatou, pískavicí, bezovým květem, kurkumou, citronem, fenyklem a rozmarýnem

Bio listy máty (30.5%), bio máta klasnatá (18%), bio pískavice (12%), bio bezový květ (9%), bio kurkuma (9%), bio citronová kůra (7%), bio fenykl (7%), přírodní příchuť a aroma (4.5%), bio rozmarýn (3%).

 

OBSAH BALENÍ

72 sáčků, 8 sáčků od každé příchuti

 

ZEMĚ PŮVODU

Srí Lanka, baleno na Srí Lance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

🫖 Vítejte v naší čajovně, kde vám můžeme nabídnout výběr nejlepších čajů z okouzlujícího světa anglické čajové tradice. Dovolte nám představit vám značku, která zosobňuje podstatu anglické čajové kultury - English Tea Shop.

Heritage Teas se zavázala chránit bohaté dědictví a nadčasový šarm anglického čaje. Naše čaje získáváme z uznávaných čajových plantáží, kde generace čajových mistrů zdokonalovaly své řemeslo. Každý šálek English Tea Shop je oslavou autentičnosti a vynikající chuti.

Ponořte se do klasické elegance našich čajů, které jsou známé svými robustními chutěmi a osvěžujícím aroma. Zažijte jemné nuance našich zelených čajů, které jsou pečlivě ručně sbírány, aby zachytily podstatu přírody. Prozkoumejte kouzelný svět bylinných směsí, kde aromatické kombinace bylin vytvářejí uklidňující a osvěžující nápoje.

Věříme, že čaj je více než jen nápoj; je to okamžik klidu a zamyšlení. S English Tea Shop můžete svůj čajový zážitek posunout na novou úroveň. Vychutnejte si klidnou krásu dokonale připraveného šálku čaje a nechte chutě tancovat na vašem patře, přenášejíc vás do idylické anglické krajiny.

Pro zajištění nejvyšší kvality jsou naše čaje pečlivě vybírány, mistrovsky míchány a baleny s péčí. Od okamžiku, kdy otevřete balení, vás přivítají lákavé vůně, které slibují mimořádný čajový zážitek.

Ať už jste znalec nebo nadšenec čaje, English Tea Shop vás zve na cestu objevování. Odhalte kouzlo anglických čajových tradic a ponořte se do rafinované elegance našich čajů.

Navštivte dnes náš e-shop a prozkoumejte naši výjimečnou kolekci čajů. Budeme naším průvodcem při objevování světa čajů, které jistě potěší vaše smysly a uklidní vaši duši.

Děkujeme, že se nám přidáváte na tuto čajovou dobrodružnou cestu. Těšíme se na to, že vám budeme servírovat nejlepší čaje, které ztělesňují pravou podstatu anglického čajového dědictví.

 

Srdečné pozdravy vám posílá,

Silvie Dolejší, majitelka obchodu Imandragora.cz.