GVARANAL tablety přírodní

Kód: 3945
Neohodnoceno
274 Kč
Skladem

Zvyšuje ostražitost a bdělost.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

 

mandragora_banner_dopl__kov__-1-01

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

GVARANAL nachází své místo tam, kde se vyžaduje schopnost dlouhodobé koncentrace a pozornosti, bezchybné činnosti, zlepšené vybavitelnosti paměti. Zvyšuje ostražitost a bdělost při dlouhodobém sledování přístrojů. Příznivé ohlasy jsou od řidičů, od programátorů na počítačích, od řídících pracovníků, špičkových manažerů a studentů. Účinek je dlouhodobý (až 8 hod.) s nástupem do cca 30 minut.

GVARANAL snižuje pocit hladu při odtučňovacích procedurách. Má své místo tam, kde se požaduje dlouhodobý výkon s nutností odepření stravy. Lze jej použít v průběhu horské tůry, horolezeckého výstupu, při dlouhodobém přesunu v podmínkách armády , u výsadkářů, u vojáků v bojovém nasazení. Jsou i zkušenosti, že má vliv na odstranění negativních účinků po požití alkoholu.

GVARANAL lze podávat při stavech vleklé únavy. Podpoří psychické zdraví při hojení v období rekonvalescence, v průběhu vleklých chorob.

GVARANAL se používá též při výživě sportovců. Všeobecně se zvyšuje odolnost nervové soustavy, urychluje vyplavení kyseliny mléč ze svalů, což podpoří proces regenerace po sportovním výkonu nebo těžké práci.

 

POUŽITÍ:

Bylinní tablety bez konzervace, vůně bylinné, chuti bylinné nahořklé.

Doporučená denní dávka, v případě potřeby jednorázově 2 - 3 tablety, děti od 6 let 1 tabletu za den ( působí 6 - 8 hod.) Možno užívat bez časového omezení.

 

SLOŽENÍ:

68% přírodní guarany z guaranového ořechu,(obsahuje přírodní kofein), cukr,kukuřičný škrob

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapsle, tablety
Obsah balení: 120 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: