GVARANAL kapsle k optimalizaci duševní a fyzické funkce pro lepší výkon

Kód: 3942
Neohodnoceno
Značka: Hemann
362 Kč
Skladem

 Guarana celkově povzbuzuje a zvyšuje dobrý životní pocit.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

mandragora baner

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Pro svou dobrou snášenlivost ve srovnání s většinou ostatních látek obsahujících kofein je podstatná vazba kofeinu obsaženého v guaraně na balastní látky. Na základě této zvláštnosti, která existuje rovněž u známého zeleného čaje, je kofein při procesu trávení ve střevech, namísto - jako u kávy – již v žaludku. Kromě toho se bohatství balastních látek ( nestravitelných rostlinných vláken ), tuků a bílkovin stará o lepší stravitelnost. Proto dochází u lidí s citlivým žaludkem jen velmi zřídka k nesnášenlivosti vůči guaraně. Za zmínku stojí i účinky guarany u vyčerpaných nebo velmi unavených lidí. I v případě značných duchovních a tělesných nároků se projevují blahodárné a výkonnost zvyšující efekty této rostliny zvlášť zřetelně. Sportovci zjišťují při jejím užívání zvýšenou výkonnost svalstva při nižším mentálním stresu a zlepšené duševní výkonnosti. Guarana rozjasňuje náladu, aniž by vyvolávala euforické stavy.  Přispíváoptimalizaci duševní a fyzické funkce pro lepší výkon.

 

POUŽITÍ:

Želatinové kapsle bez konzervace, bez chuti.
                                                                                                                               
Doporučená denní dávka: v případě potřeby 1 – 2 kapsle za den ( působí 6 - 8 hod.) Možno užívat bez časového omezení. Není určeno dětem.
 

Výrobky byly schváleny jako doplňky stravy, nejsou  léky, nenahrazují pestrou stravu . Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí, skladujte v suchu. Jsou netoxické, nenávýkové, neukládají se v organismu, jsou dobře vstřebávány a metabolizovány. Výrobky jsou v souladu s platnou legislativou EU a jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 

SLOŽENÍ:

100% přírodní guarany z guaranového ořechu (obsahuje přírodní kofein)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapsle, tablety
Obsah balení: 60 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: