ENZYME Star - Starlife

Kód: 1044
Akce
Neohodnoceno
Značka: Starlife
1 092 Kč
Skladem

Směs trávících enzymů obsahuje zažívací enzymy, hlavně amylázu, gluoamylázu, invertázu, celulázu, proteázu, lipázu a bromelin.

Detailní informace

Pečujte o své zdraví
test
tt
ttt
Reference

Detailní popis produktu

ENZYME STAR obsahuje zažívací enzymy, hlavně amylázu, gluoamylázu, invertázu, celulázu, proteázu, lipázu a bromelin.
Dále je přítomen oddenek zázvoru – Zingiber officinale, v Indii známý pod názvem Adrak nebo také Sunthi. Pochází z jihovýchodní Asie a pro svou sladce pikantní chuť se pěstoval již ve starověké Indii a Číně. Do antického Řecka a Říma se pak dostal jako jedno z prvních běžně užívaných koření. V současné době se zázvor pěstuje pouze v uměle pěstovaných kulturách a planě rostoucí se již nevyskytuje. Užívanou částí zázvoru je jeho kořen nebo přesněji řečeno oddenek. Léčivé účinky zázvoru jsou v tradiční indické medicíně využívány již po celá staletí a to hlavně při potížích s trávením. Zázvor byl tamtéž využíván i jako afrodisiakum.

 

OBSAH BALENÍ

60 kapslí

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle 2× denně s jídlem.

 

SLOŽENÍ

Složení 2 kapslí: Betain hydrochlorid 200 mg; bromelain 200 mg; proteáza 4,5 160 mg; maltodextrin; TM proteáza 120 mg; amyláza 120 mg; CereCalase (fytáza, hemiceluláza a beta-glukanáza) 70 mg; pankreatin 70 mg; papain 70 mg; glukoamyláza 60 mg; pepsin 60 mg; laktáza 50 mg; lipáza 50 mg; Zingiber officinale (zázvorník lékařský, kořen, extrakt 4:1) 44 mg; invertáza 40 mg; volská žluč 40 mg; maltáza 40 mg; celuláza 30 mg; protispékavá látka: oxid křemičitý, stearan hořečnatý; Foeniculum vulgare (fenykl obecný, plod, extrakt 4:1) 26 mg; Curcuma longa (kurkuma dlouhá, oddenek) 12 mg; Capsicum annuum (paprika roční, plod) 10 mg. Želatinová kapsle.
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství. 


Zázvor (Zingiber officinale) – působí jako digestivum – podporuje trávení, potlačuje nadýmání a přispívá k normální funkci střev a žaludku. Je blahodárný pro činnost srdce a cévní systém. Dovede odolávat nevolnosti při cestování. Je pomocníkem organismu při zvyšování jeho obranyschopnosti.

Foeniculum vulgare neboli fenykl obecný, vlašský kopr, sladký kopr, římský kopr. Fenykl je nám všem odjakživa známý především pro své působení proti nadýmání a křečím v břiše a pro podporu správné činnosti střev. Fenyklový čaj pomáhá mnohým miminkům při jejich trápení s bříškem. Bylina se v lidovém léčitelství využívá jak ve formě čaje (i ve směsi s dalšími bylinami), tak i např. k výplachům. Účinky fenyklu znali již staří Egypťané, Arabové a Číňané.
Fenykl podporuje normální trávení, napomáhá sekreci hlenu, je pomocníkem při vylučování moči a podporuje detoxikaci. jeho nezanedbatelná úloha je i při pomoci v menopauze. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Kurkuma neboli indický šafrán má původ v jižní Asii. Je známá především jako koření žluté barvy ze sušeného mletého oddenku. Je součástí oblíbené směsi karí. Kurkumin je známý jako barvivo, které se používá i do potravinářských výrobků. Kurkuma hrála prominentní úlohu na začátcích ajurvédy, nejstarší celostní medicíny na světě, jejíž počátky se stanovují kolem roku 2000 př. n.l. Kurkumu ajurvédští léčitelé používají i jako prostředek posilující žaludek.
Kurkuma podporuje funkci jater zejména tím, že zabraňuje hromadění tuků a usnadňuje jejich vylučování. Ovlivňuje zdraví kloubů a jejich flexibilitu. Kurkuma působí jako antioxidant proti volným radikálům, přispívá k udržení obranyschopnosti organismu a pomáhá udržovat odolnost proti přecitlivělostem (alergiím). Podporuje tvorbu a kvalitu krve, srdeční funkce a krevní oběh.

 

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti od 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: